Studio Kuchni A3 cechuje pasja do kreowania przestrzeni

 

Nasza oferta to meble kuchenne, łazienkowe, szafy, garderoby, meble biurowe, sklepowe oraz wszelkie nietypowe. Materiały stosowane do produkcji to płyta laminowana, MDF, fornir, drewno lite, laminat, szkło. Wykonujemy projekty mebli i wnętrz. Zapewniamy transport i profesjonalny montaż u klienta.

 

Zrealizowaliśmy wiele prestiżowych i wymagających projektów dla odbiorców takich jak: Zamek Królewski w Warszawie, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ambasada Polski w Rydze, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Szpital Bielański, Akademia Obrony Narodowej, Telewizja Polsat, Invest Bank, Compensa S.A., Da Grasso, Organic, Avon i wiele innych.
Firma ma silną i ugruntowaną markę na ryn¬ku, również dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami i pracowniami architektonicznymi. Cieszymy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest wynikiem ciągłego rozwoju i szczególnej dbałości o każdego klienta.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią wysoką jakość i oryginalność w atrakcyjnych cenach

 

Identyfikujemy potrzeby naszych klientów, przygotowujemy różnorodne propozycje rozwiązań i oferujemy kompleksowe projekty wraz z kosztorysami realizacyjnymi. Szeroka różnorodność materiałów w naszej ofercie oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z meblami, pozwala nam dopasować nasze propozycje do budżetu inwestora. Meble z naszej oferty wykonywane są z duża starannością, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów posiadających wszelkie atesty wymagane na terenie Uni Europejskiej.